Mahlakuu teise täisnädala inglisõnumid

0
4414
Tagasi
Järgmine

Uus algus

Foto: Pxleyes

Lõppenud nädal tõi endaga tõeliselt kevadised soojad ja päikeselised ilmad, mis ajasid jalad tagumiku alt välja vedama ka kõige laisematel porikärbestel, kes muidu kuidagi ei viitsinud kodust välja minna ja end natukenegi liigutada.

Lihtsalt imeline oli üle pikkade kuude jälle käed mullaseks teha, aiamaal rehitseda ja korrastada, pidada plaani, mis, kuidas, kuhu… Päike tõi õhtuks selle aasta esimese päevitusepuna põskedele, küttis toad soojaks ja uni tuli sügav ja rahulik.

Ka argielu oli kui talveunest ärganud – meilipostkast ajas meilidest üle ääre, telefon oli punane ja kõned sõitsid päevast päeva üksteisele sisse ja nädala lõpuks kogunes neid üle poolesaja ja mitmed neist olid paaritunnised… Sellele lisaks tehti tööpakkumisi, kuigi mul on töökoht olemas, siis pisteti mind veel ajalehte ka. Elu oli kõike muud, kui igav. Ei kurda üldse – tardumusest väljasaamist ootasin juba igiammu!

Eelolevad nädalad on täis ootusi ja lootusi, elumuutvaid uudiseid võib tulla mitmest kaarest. No ikka tõeline kevad – ärkamine ja tärkamine igas plaanis! Aprilli nimetus tuleb ladinakeelsest sõnast “aprilis” ja tähendab avav. No avame siis uute võimaluste ja uute alguste raamatu ikka korralikult – nüüd on kevad käes, lumi sulanud, päike paistab! Ja kui ilm veel Eestile iseloomulikke trikke teeb, siis neist pole vaja heituda, me oleme nendega ju harjunud. Hoidkem südamed soojad ja silmad säramas!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKüünlamaagia põhitõed I osa
Järgmine artikkelUSA hingamisekspert Dan Brulé tuleb Eestisse
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi