Mahlakuu teise täisnädala inglisõnumid

0
4364
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Kehinde Abolarin

Sulle saatsid inglid kaks sõnumit ning oma esimese sõnumiga annavad inglid teada sellest, et su teele satuvad erutavad uued võimalused, mida inglid suunavad sind südamega vastu võtma. See võib tunduda väljakutsena, kuid oled selleks valmis. Löö inimesed pahviks oma originaalsuse ja leidlikkusega!

Foto: Jacob Abshire

Oma teise sõnumiga annavad sinu inglid sulle teada, et sa poleks kitsarinnaline erinevate usulahkude osas, sest siin ilmas on igaühe jaoks olemas midagi suurt ja ilusat. Meeles tuleb pidada seda, et kõik inimesed on erinevad nii oma olemuselt, värvilt, usult kui ainulaadsuse poolest, aga sellest hoolimata on võimalik sellest kõigest üle näha ning mitte kinni jääma oma mulli ja näha kaugemale minevikust.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi