Maikuu eelviimase nädala inglisõnumid

32
8547

1Lõpuks ometi!

Foto: Bio Lib

Lõpuks ometi on otsa saanud see lõputuks kippunud talv, mis kalendri järgi küll juba pea paar kuud kevad pidi olema. Meteoroloogide andmetel olevat Eestis olnud viimase 40 aasta külmim aprill ja ega see maikuu nüüd ka just kiirustanud sooja või päikesega. Kui muidu õitsesid toomingad maikuu alguspäevil, siis tänavu on nad alles täna õitsema hakanud (minu kodu lähedal küll).

Tardumus, roidumus, unisus, külmus – see kõik on lõpuks läbi! Kõik ärkab, tärkab, puhkeb õitsele. Imeline aeg!

Minul on ta ka üle aastate ühes plaanis imeline – üle 15 aasta ärkan ma hommikuti ilma, et ma oleks ärgates väsinum, kui olin magama minnes. Ma ärkan ja olengi ärkvel, mitte ei maga püstijalu edasi. Ma ärkan tihti lausa enne äratuskellagi üles, mis on ammu unustatud võimalus….. Kuidas ma äkki kõike seda suudan? Ma ei oska sellele leida mingit muud seletust, kui et mulle kingituseks toodud kivikeste komplekt, mis tuli pesta ja panna joogivette, et see seda puhastaks ja mineraalidega rikastaks, tõepoolest toimib. Ma ausalt öelda suhtusin umbusklikult sellesse võimalusse, kuigi olin kuulnud küll, kuidas šungiiti ja muid komplektis olevaid on kiidetud, aga… ma oma ainevahetuse ja ainete omastamise võime äärmise viletsusega olen muutunud äärmiselt umbusklikuks teemal mingid preparaadid, toidulisandud või mis iganes, mis peaks imeväel mu mineraalide/vitamiinide vaeguse probleemi lahendama.

Antud kivikestel olnud vee esmakordsel proovimisel toimus midagi ootamatut – nii, kui mu huuled seda vett puutusid, justkui sukeldusin kruusi ja jõin selle ühe üüratu sõõmuga tühjaks nagu kaamel kaevul… ja kallasin teise kruusitäie vett ja mulistasin ka selle kurgust alla nagu poleks aasta otsa vett juua saanud. Ja nii oli pool nädalat jutti – nii, kui huuled seda vett puutusid, ei suutnud ma pidama saada, jõin ja jõin…. Hiljem rahunesin maha, ei läinud päris hulluks, aga joon ikka hoolega ja palju. Ma niigi joon vett palju ja olen eluaeg (kraani)vett eelistanud mis tahes joogile, aga see vesi on mu ära nõidunud ;) No ja nüüd ma siis polegi enam siil udus päevad läbi, vaid suudan ohoo, mida kõike.

No kuidas teile sobiks peale töönädalat saada oma hoole alla 6 last, kellest noorim on 9 kuune ja keda pole kunagi varem näinud? Soojenduseks 4 vanemat (3-10 aastased) reedest saadik, laupäeva hommikust õhtusse üheksakuune ja kaheaastane ja vanimad neli laupäeva hilisõhtusse välja? Nagu aru saate, olen ma peale seda täitsa elus ja tegelen siin veel teile sõnumite koostamisega :D

Nii et – kes teab, äkki ongi salapärane kivivesi mu elule aidanud :)

Nädalasõnumi valimine

Foto: Mark Montano

Vali endale pilt, mis sind enim lummab. Pildid, mille vahel valida, leiad alljärgnevalt üksteise alt reast, vaata hoolega mõlemat pilti ning keskendu ja tunneta, milline neist sind just praegusel momendil kõige enam enese poole tõmbab/lummab, vali välja see üks ja õige – usalda oma intuitsiooni. Just see pilt, mis sind kõige enam tõmbab, peidab endas sulle mõeldud esimest sõnumit, millele sa sellel konkreetsel nädalal keskenduma või millele tähelepanu pöörama pead. Kui otsid pildilt alateadlikku viidet sõnumile, siis seda pole sul mõtet teha – sealt sa seda ei leia.

Pilt nr 1

Foto: Mineral Arts

Pilt nr 2

Foto: E-bay

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelLehekuu kesknädala inglisõnumid
Järgmine artikkelÜleminekunädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

32 KOMMENTAARI

  1. Anu,ma alustasiņ kividega juba 10 aastat tahasi.Mul oli neod ütleme,ülemöistuse palju.Ühel päeal tundson,ey aeg on täis,ring läb.Las teenivaf kedagi,kes vajaks rohkem. Kinkisin lihtsalt ära,lihtsalt…röömu Sulle.

    • Ei mingit saladust :) Valmiskomplekt, Venemaa päritolu, sisaldab šungiiti, jadeiiti, roosa liiva, mäekristalle, ränikivi. Pool aastat kestvat, siis tuleks välja vahetada.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi