Märtsi lõpunädala inglisõnumid

21
9385

2Sõnumi lugemine

Foto. Shells Raw

Kui oled oma pildi ennast jäägitult usaldades, oma intuitsiooni teel välja valinud, kliki sellel, mille tulemusena keerab pilt end ümber ning sulle avaneb pildi taga peituv nädala inglisõnum, millele peaksid/võiksid just käesoleval nädalal rohkem tähelepanu pöörata. Allesjäänud pilt peidab endas sõnumit, millega lähed vastu uuele nädalale.

Kindlasti loe postitus lõpuni, sest postituse lõpus on inglitel sulle saadetud ka lõpusõnum.

Sõnum pildi nr 1 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: The Violet Fern

[/fc_front]
[fc_back]

On aeg asjad ära teha! Jäta planeerimise etapp nüüd sinnapaika ja asu tegutsema. Austa oma lubadusi ja kokkuleppeid. Ole tähelepanelik detailides ja ole põhjalik.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Sõnum pildi nr 2 taga

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Under Rocks and Through The Trees

[/fc_front]
[fc_back]

Oled antud olukorda panustanud palju tööd ja energiat. Ole valmis oma saavutatut ja teenitut aktiivselt kaitsma. Ole julge ja usu oma võimesse ning õigusse kaitseda oma töö vilju. Tugevda oma otsust ja ära anna alla.

Sul on nii tarkust kui visadust saavutada selle olukorra meeldiv lõpplahendus. Sellegipoolest on oluline olla avatud abile ja teiste vaatepunktidele.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelTee ise – Kuidas parandada looduslikul viisil oma nägemist
Järgmine artikkelMiks soovid ei täitu?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

21 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi