Märtsi lõpunädala inglisõnumid

21
9360

3Lõpusõnum

Foto: The Spirit Science

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

Mida on inglitel varuks sulle lõpusõnumiks, saad teada, kui klikid allolevale pildile, mille tulemusena keerab pilt end ringi ja paljastab sulle sinna peidetud sõnumi.

[flippingCard direction=”right” type=”click” border=”0px solid gray” borderRadius=”10px”
background=”white” padding=”0px” textalign=”left”]
[fc_front]

Foto: Fun Chap

[/fc_front]
[fc_back]

Oled liialt keskendunud sellele, mida sul pole. Puudus mõtetes loob puudust reaalsuses vastavalt külgetõmbeseadusele. Abi on lähedal, kuid sinu pessimism ei lase sul seda tunnistada. Hinda oma mõtted ja sõnad, mida kasutad ning ka oma uskumused seoses rahaga ümber. Lõpeta kaeblemine ja võta vastu pakutav abi.

Õnneks küsimused hakkavad lahenema ja sinu ebameeldivad tunded on vaid ajutised. Seniks aga on oluline, et kannaksid hoolt oma füüsilise ja emotsionaalse tervise eest.

[/fc_back]
[/flippingCard]

Järgmine

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

21 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi