Naistepäeva nädala sõnumid 2021

0
10394
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gerd Altmann

Väga kõnekas nädal ootab ees. “Mina ja maakera, kõik muu on hernetera!”. Tõsiselt, sul on tunne, et maailm on su jalge ette laiali laotunud, või et “suur maailm ringi veel käib, sind, ainult sind ma kõikjal näen…” – olid need laulusõnad sedamoodi? Oled maailma naba, tunned endast ja ilmaelust täiuslikku rahulolu. Vead selja sirgu peale pikemat ja põhjalikku töörügamist ning vaatad rahulolus tagasi kui kuningas heidaks pilku üle oma kuningriigi. Vaatad ja meenutad, millest kõigest tulid läbi, mida kogesid, et jõuda sinna, kus nüüd oled ja saavutada seda, mida oma tööga saavutasid. Nüüd on ettevõetu tehtud, otsad kokku tõmmatud. Saad hinge tõmmata ja puhata, enne kui võtad ette järgmise suurema töö või hakkad plaani pidama, milline järjekorras ootavatest see oleks. Tavaliselt on teha kordi rohkem, kui vaja oleks, seega püüa prioriteedid paika seada. Mõnda suurt ja olulist asja saad pika aja peale hajutatult muude asjade kõrvalt teha ja selle valmis tegemine kähku ei ole nii oluline kui see, et saaks alustatud ja tasapisi tehtud. Samas mõni pisiasi on väga emotsionaalne ja seda rahulolusüsti oleks antud perioodil hädasti vaja – siis on mõttekas eelistada seda pisasja mõnele suurele asjale, millega nii kiire pole. Aga eks igaühel omad eelistused ja vajadused, nii et lähtu ikka iseendast, mitte tädi Maalist, kes valjuhäälselt õpetab sind elama, tegelikult mitte halligi teades sellest, mis sinu jaoks oluline on. Kuula, mida sulle räägitakse, nopi väärt mõtted välja, jama lase teisest kõrvast välja, valikud ja otsused tee oma tõekspidamistest lähtuvalt.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Pooja Bhapkar

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi