Naljakuu algusnädala inglisõnumid ja fortuuna tänulikkus

0
18463
Tagasi
Järgmine

Suveaeg

Pea meeles, et kaotatud aega pole võimalik tagasi teha! Foto: Intent Social

Meeldib see meile või mitte, aga taas on üks kellakeeramisega kaasnevast häiritusest ülesaamise aeg käes. Keda kellakeeramine ei mõjuta, võivad õnnelikud olla – sest see, mida elavad läbi need, kellele see rängalt mõjub, on naljast kaugel.

Samas fakt, et suveajale ülemineku aeg on taas käes, on kui viimane kinnitus sellest, et talv on nüüd küll selja taga, õhus on kevadet, külvi – ja istutusaeg on käes ning suvigi pole enam mägede taga.

Kas te liblikaid olete juba näinud?

Foto: National Geographic

Mina mäletan lapsepõlvest saadik uskumust, et selle järgi, milline on esimene kevadel nähtud liblikas, saab ennustada, milline tuleb suvi: kollane liblikas tähendas päikeselist suve, kirju liblikas kirevat suve, valge liblikas leina.

Tänavu nägin esimest liblikat eemalt ja mitte nii hästi, aga mind hämmastas see, et ta oli ebaharilikku värvi: oranžikasbeež, koorekohvilik, ilma mustrita tiibadel – vähemalt tundus selline olema. Sellist liblikat sõber google mulle üldse ei näidanud. Ma võin nüüd lasta oma fantaasial lennata: mu suvi tuleb ennustamatu, vaid eemalt aimatav, mu suvi tuleb enneolematu, haruldane? Või tuleb savine, savikarva? Mul pole midagi selle vastu, keraamikakursus on mu juba aastatetagune soov ja savi käisin lapsepõlves ise vundamendiaukudest välja õngitsemas, et sellest siis mörtida igasugu asju, mis pähe tuli. Kõigele muule lisaks olin mina see kurjajuur, kelle ideest sattusid kõik suvilakooperatiivi lapsed vaimustusse ja järgisid seda ja kõik vanemad pidid hirmust ja õudusest hulluks minema. Nimelt tegin ma savist Ivanuška-duratšoki leboahjusid, mida kütsin läinudaastase kõrreliste kulu ja kasetohuga. Vanemad muidugi kartsid, et pistame kogu suvilakooperatiivile tule otsa – aga me ei korraldanud küll ühtegi tuleõnnetust. Mitte kunagi. Nii et jah – kas tuleb savine suvi? ;)

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Kui oled selle aasta jooksul Hingepeeglit oma energiapanusega toetanud, siis vaata, kas Fortuuna naeratas ka sinule ning jagab sinuga oma õnnesõõmu.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelLinnukuu lõpunädala inglisõnumid
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis aprillis
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi