Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: HD Wallpapers

Surnud seisu aeg su elus on selleks korraks möödas.

Su teele satuvad uued erutavad võimalused, mida inglid suunavad sind südamega vastu võtma. Sa ei tea, mis elul sinu jaoks varuks on, kui sa seda avasüli vastu ei võta, seda endast eemale tõrjud või selle eest põgened. Arenguks on muutused hädavajalikud. Kui aga oled muutusi oodanud ja valmis nad vastu võtma, siis on tore!

See võib tunduda väljakutsena, kuid oled selleks valmis. Löö inimesed pahviks oma originaalsuse ja leidlikkusega!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2019

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelLinnukuu lõpunädala inglisõnumid
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis aprillis
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi