Piimakuu teise nädala inglisõnumid

33
10585

1Juhuseid pole olemas

Foto: Kineticscribe

Soovid Hingepeegli tegevust TOETADA?
IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened.
Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Seda saad teha siin ja võtab vaid hetke. Täname!

See nädal sain mina oma elult kolm õppetundi samas aines: enesekehtestamine. Asi, milles olen eluaeg hullem käpard ja saamatu olnud. No ei oska, ei tule välja ja mida kõike veel. Lõppev nädal tõmbas mu täiega liistule ja andis mulle kolm erinevat õppetundi, kolm erinevat olukorda. Kõik delikaatsed. Ülimat rahu, tasakaalukust, viisakust, reageerimiskiirust, aga ka konkreetsust ja järeleandmatust nõudvad. Järeleandmatust, hoolimata võimalikest tagajärgedest minu jaoks, sest järeleandmine toob endaga veel halvemad tagajärjed. Oh õudu!

Ma sain hakkama! Ma sain hakkama kõigil kolmel korral! Milline sõnulkirjeldamatu tunne, kui see arusaamine ükskord pärale jõudis! Ma tõepoolest suudan ise oma elu muuta ja juhtida! Minu hakkamasaamised viivad mind mitmes plaanis minu elu uutesse algustesse. Pean nullist alustama. Ma ei tea veel, kuidas. Ma ei tea isegi, kus. Võibolla lähen üldse kasvõi mingiks ajaks ühte teise riiki elama ja tervist turgutama… Kõik on võimalik.

Sõnumite edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

 

33 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi