1Kummaline aasta, segane suvi

Foto: Flavor Wire

Jube mõelda, et algamas on viimane suvekuu, aga suve kui sellist, pole tänavu siiani olnudki. Muudkui külm, jahe, pilvine, sajune… vahepeal mõni päikeseline ja soe ilm ka. Vähemalt minu kodukandis on nii. Samas loen hämmingus teiste piirkondade inimeste kirjutisi, et neil on troopika, päike sillerdab ja täielikuks üllatusmunaks on see, et metsad on tuleohtlikud ja kuivad! Mina mõtlen pardikasvatajaks hakkamise peale, sest umbrohi kasvab selle ohtra saju ja mõõduka sooja peale selise mühinaga, et palju pole puudu, et kuulen, kuidas kasvab… Külvatud maitserohelise asemel isetegevuslikult kasvama läinud päevalill on mulle juba õlani ja sama isetegevuslikult kasvama läinud tomat on sügavroheline ja jõudnud nüüdseks õitsemiseni. Ainus, mis mu enda külvatult/mahapandult tänavu tärganud on, on maapirnid. Nemad on ilusti kasvama läinud ja venitavad end iga päevaga aina pikemaks ja lopsakamaks, nii et neid vaadates meenub mulle muinasjutt pilvedeni kasvanud oavarrest… Üks väga imelik ja arusaamatu aasta nii looduses kui omaenda elus. Palju lahti laskmisi ja lõpu tegemisi, otsade koomale tõmbamisi. Raskete valikute ja suurte riskide võtmise aeg. Rõõmutu, valurohke ja karm aasta on olnud. Mis siin ikka üle jääb, kui lohutada end sellega, et elu käib tõusude ja mõõnadega. Kui mõõn on olnud nii pikk ja nii sügav, siis loogiliselt võttes peaks järgnema samavõrd kõrge ja pikk tõus…! Nii et, pea püsti ja edasi!

Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi”.

Tagasi

Energiavahetus 2017

Foto: Spiritual Opening

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Selgitusse: “Hingepeegli toetuseks” ning millisest rubriigist/postitusest on sinule enim kasu olnud”.

Eelmine artikkelJuuli lõpunädala inglisõnumid
Järgmine artikkelLõikuskuu teise nädala inglisõnumid
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

38 KOMMENTAARI

  1. Tänan tagasiside eest ja mul on rõõm, kui olete siit saanud endale tuge, leevendust või nõu. Aga mul on küsimus: kas oma kommentaare lisades peate seda mitu korda sisestama, enne kui see nähtavale ilmub? Minu postkasti tulevad kommentaaride koopiad – kui varem oli iga kommentaari üks, siis kerkis ühe inimese ühe ja sama kommentaari koopiate arv 3-4 peale, siis 6 peale ja täna on mõne inimese üks ja sama kommetaar juba 12 eksemplaris, mõnel teisel 10 koopiat, samas mõnel teisel endiselt 1 või 2. Püüan selgusele jõuda, milles ja kus on probleem, seega olge head ja andke teada, kas teil on oma kommentaaride lisamisel segadust/takistusi, olete pidanud seda korduvalt sisestama..?

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi