Rehekuu algusnädala haldjasõnumid ja Fortuuna tänulikkus

0
5352
Tagasi
Järgmine

Oska raskes ajas näha head aega

Foto: Ashes Rising

Kellel meist ikka see elu roosamanna on – elame igaüks ise versiooni argipäevast oma tõusude ja mõõnadega.

Kõigil meil esineb mõõnadele lisaks vapustusi, raskeid üleelamisi, katsumusi, õnnetusi, mis on enamat, kui “lihtsalt” mõõn. Meist sõidetakse üle justkui teerulli või lausa tankikolonniga. Me püüame aru saada, mis ja miks juhtus ja – leida väljapääsu olukorrast. Kui aga sellele lapikuks sõitmisele järgneb veel ja veel meie töötlemisi, mis lausa eluisu kipuvad ära võtma, tekib täielik lootusetuse tunne. Mõistus on otsas, jaks – omast arust küll – niikuinii. Kangekaelse eestlasena jõuame faasi, kus oleme suutelised abi paluma. Vaevaliselt see tuleb, aga parem hilja, kui mitte kunagi.

Kätte jõuab tõe hetk: raskel ajal kaovad kärbsed ja valesõbrad – nagu on öeldud. Nüüd kogete, kes on teiega ka siis, kui olete raskustes. Kes märkab teie abipalvet, kes lubab aidata ja kes tegelikult aitab. Ja kes on need, keda pole näha ega kuulda ja kes ilmuvad välja siis, kui kriis on läbi…  Nendest viimastest lööge plats puhtaks – nüüd ja igavesti. On teile vaja neid, kes on olemas vaid siis, kui teil läheb hästi ja kui teilt on midagi saada, aga kaovad siis, kui vajate tuge või abi?

Kui olete puhastuse oma sõpruskonnas läbi viinud, saate mõne aja pärast aru, et teil on palju kergem ja parem olla, sest õhk on nendest valesõpradest ja nende tühjadest lubadustest puhas.  Te ei kurna end enam asjatute lootuste või abi arvestamistega inimestelt, kes “müüvad õhku” ehk jagavad katteta lubadusi ja lootusi, jättes teid hätta, kui teil reaalselt on abi ja tuge vaja. Ja nende tühiste inimeste asemele saavad tulla need, kellel on sisu ja kes oskavad teid hinnata.

Ärge unustage, et kui te ümbritsete end inimprahiga, hoiavad need, kes teid hindaks ja väärtustaks, teist eemale. Valik on teie!

Aga nüüd siis selle nädala haldjasõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid haldjad endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum ja seekord ka Fortuuna tänulikkus, kus avaldame nende heade hingede nimed, kes meie tegevust juulist-septembrini on oma energiapanusega toetanud.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid haldjad sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVIDEO! Ahto Kaasik: pühapaiku tuleb hoida
Järgmine artikkelVIDEO! Raivo Juhanson: me loome suhtes illusioone
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi