Rehekuu teise nädala inglisõnumid

0
16001
Tagasi
Järgmine

Kui s**ast õnnestub teha saia

Foto: Leinster Express

Elu on üllatusi täis. Mõnikord keerab elu sellise s**a kokku, et avastad end ühel hetkel väga vabalt iseendaga suhtlemas rohkem kui ühes keeles ja väga valitud sõnavaraga, mille leksikoni sul omaarust kõrvade vahel polnudki.

Mängid Münchausenit, püüdes end karvupidi sellest jamast välja sikutada – aga ei miskit. Kõik on nii JOKK, et karju appi – aga no mis sa ikka karjud, kui sest kasu pole.

Ja siis äkki, ühel päeval, kui oled leppinud täieliku lüüasaamisega, kargab äkki pähe lahenduskäik. Ja sa teed selle teoks.

Sa jääd endaks, sa oled aus ja otsekohene, avad kaardid ja lahendad oma lahendamatuna näiva probleemi. Ja veel nii, et pälvid inimeste tänu ja lugupidamise.

Nii et iial ei tea, kuidas elus asjad võivad pöörduda ja kuidas alguses täiesti lootusetu ja õudsena näiv kogemus õnnestub äkki keerata mitte ainult enda kasuks ja rõõmuks.

Uskuge, et te suudate maailma muuta!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelVaimuKeha 2019 õpetab inimesi ise ennast aitama
Järgmine artikkelJesper Parve ja Mari Ojasaar: jube tähtis on oskus uskuda looduserütmidesse
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi