Rehekuu teise nädala inglisõnumid

0
15908
Tagasi
Loe seda edasi

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Psychic Unicorn

Kui oled ihaldanud kannapööret oma ellu, alustada puhtalt lehelt, saada uut võimalust – siis nüüd on sinu aeg käes. Sul on täielik vabadus tegeleda millega iganes, kus iganes, kuidas iganes – sest kõik uus, äraproovimata, on soositud, niisamuti nagu ka kõikmõeldavad uued algused, uuesti proovimised.

Sinu sees pakitseb piiritu kartmatus ette võtta kõige pöörasemaid asju, öelda välja seda, mida iial pole söandanud, minna sinna, kuhu oled tahtnud, aga peljanud.

Suhted on klaarid, sihid on selged ja sa lähed kartmatult oma unelmate ja soovide täitumise suunas. Sul on sinu salajane plaan, kuidas soovitut saavutada. Sa ei karda eksida, komistada ega kukkuda, kui oled teinud valearvestuse. Võtad seda kui õppetundi, mitte takistust, mille tõttu eesmärgile ei jõuagi.

Sind saadab lapselik siirus ja oskus elada hetkes, laskmata end segada varasematest komistamistest, kukkumistest, pisaratest või pettumustest. Võtad olevikust maksimumi ja paned aluse tulevikule.

Tagasi
Loe seda edasi

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi