Septembrialguse inglisõnumid

2
4461
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Corbis

Nii nagu koolilaps, pead sinagi sel nädalal oma arupuru aktiivselt kasutusse võtma. Mõistus ja mõistlikkus tahavad selle nädala jooksul saada oma tähelepanu ja parem, kui nad seda saavad, kui et võtad seda nõuannet kergelt ja pärast kahetsed.

Samuti saad selle nädala jooksul tunda lahkust ja puutud kokku iluga – ja ära unusta, Sul endal on alati võimalus seda luua ning jagada :) Õigluski ei maga sel nädalal ning pole vaja karta, et asjad, mis vaja ajada, saavad olema kuidagi vildakad või kellelegi liiga tegemiseks.

Kui oled varasemalt teinud mingid olulised otsused või valikud, siis algaval nädalal hakkavad need valikud ja otsused mõju avaldama.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus 2018

Foto: Bloom For Life

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelPure Mind korraldab sügisel mitu inspireerivat seminari
Järgmine artikkelDorothe Trassl õpetab, kuidas oma kehaga uuesti ühendus luua
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

2 KOMMENTAARI

  1. Tere Anu!

    Ma alati ootan neid pühapäeva hilisõhtuseid sõnumeid suure õhinaga.
    Nii ka täna….aga kahjuks kuupäevi 26.-31. ms ei leidnud.

    Loodan, et saan seda ikka lugeda.

    Sinu kirglik lugeja Ege

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi