1Sügisel loetakse tibusid

Foto: Philipp Kleindienst

Vanarahval on kombeks öelda, et tibusid loetakse sügisel, mille all mõeldakse seda, et las aasta kulgeb lõpu poole, siis on paras aeg vaadata, kuidas asjalood on kulgenud ja millest on asja saanud ja millest mitte. Ehk teisiti öeldes – ära hõiska enne õhtut: hommikul ehk aasta hakul pole ette teada, mis õhtuks/sügiseks saab. Võib minna hästi, aga võib ka halvasti.

Et elul on ikka midagi ka “varrukast võtta” ehk midagi ootamatut käigu pealt võtta, siis on alati olemas ka selline asjade käigu variant, mis ei liigitu ei heaks ega halvaks, küll aga täiesti ootamatuks ja elu pea peale keeravaks. Ja selle variandi puhul sõltub kas just kõik, aga suurem osa sellest, kuidas neid muutusi ja ootamatusi võtad. Kas tahtsidki kannapööret? Midagi uut? Midagi, mille peale ise ei oska tullagi? Või tahtsid midagi, mille kohta sul on detailplaan ja kui kõik pole täpselt nii nagu oled välja mõelnud, siis on kõik hukas? Või lihtsalt olid mõelnud oma elu pikemaks ajaks selliseks nagu ta sul viimane aeg on olnud ja sa lihtsalt pole üldse valmis muutusteks?

Nüüd, sügisel, ongi hea hinnata hetkeolukorda ja mõelda, kas oled rahul asjade käiguga või ei. Kui ei, siis kas sinu suhtumise muutmine ei muudaks olukorda ja selle tunnetust meeldivaks? Mis on see, mida saad muuta ja mis on see, mida ei saa? Mida pead tegema, et oma elu ilusaks elada, kui see veel pole seda? Mida õppisid läbitud raskustest ja raskuste läbimisest? Kiida ennast ja ole tänulik selle tee läbimise eest, hinda, kiida oma elu, iseennast, oma meeli, ihu, vaimu ja aru. Kõik läbielatu ja sinu olemus teeb selle ainulaadse ja kordumatu sinu.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis
Järgmine artikkelMida toob uus nädal ja september 12. tähemärgile?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi