1Uus artiklisari Kuu teemal

Pilt: Placidplace from Pixabay

Sellel nädalal alustan pika artiklisarjaga Kuu teemal. Sissejuhatav osa tuleb Kuu faasidest ja üldisemalt, mida need endaga kaasa toovad – ja seda juba sel nädalal. Järgmises artiklis või mitmes (näis, kui palju materjali kokku tuleb – kas mahub ühte ära või parem mitmeks jaotada, et liiga palju korraga ei saaks) kirjutan lähemalt, milleks mingi kuufaas on hea ja mida mitte teha. Seejärel aga juba paljude artiklite sari, kus tuleb juttu Kuust tähtkujudes – mida teha ja mida mitte teha ja mida tähele panna. Käsitletud saavad valdkonnad kodukoristusest ja pesu pesemisest kehahoolduse tegemise ja aiatööde ning hoidiste valmistamiseni välja. Infot on väga palju, mitmekesist ja mitut pidi vaadeldavat: paljud tegevused pole soositud mitte lihtsalt mingi kuufaasi või Kuu mingis tähtkujus olemise ajal, vaid kui Kuu on kindlas faasis ja kindlas tähtkujus. Niisamuti saab vaadata asju hoopis teistmoodi: ma tahan teha midagi kindlat: praegu on aktuaalne saagikoristus, hoidistamine. Jõuan ma siis läbi lapata, mis faas või tähtkuju! Ma tahan teada, kuna seda tegevust sobib teha! Seetõttu pakungi võimalust vaadelda/otsida kõike Kuu faasides – tähtkujudes olemise kui ka kindlate tegevuste järgi. Ikka, et info oleks võimalikult praktiline ja mitut pidi kätte leitav. Artikleid hakkab tulema järjest – võibolla jagub neid terveks aastaks, võib-olla pooleks, aga iga nädal üks kuni mitu lugu ilmselt tuleb, muidu ei jõuagi kogu seda materjali läbi töötada. Kõva ja pehme kuuseisu artiklisari jätkub sellest sõltumatult. Juhul, kui lugejatel on huvi, liidan sellele igakuise Kuu tähtkujudes viibimise. Üldiselt selleks vajadust ei näe, kuna nii laua- kui seinakalendritesse on märgitud, mis tähtkujus Kuu parasjagu viibib, seega igaüks, kellel on kalender olemas, saab seda ise sealt näha.

Sellised on sügisesed uudised minu poolt.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Eelmine artikkelVäärtused ja ettevõtmised muutvas maailmas
Järgmine artikkelMida toob 12. tähemärgile 11 – 17 september?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

2 KOMMENTAARI

  1. Tänan, tänan taas posutiivsete sõnumite ning kasulike soovituste eest. Seda kuufaaside lahti seletamist ootan suure huviga.????????????

    • Aga palun :) Kuu faaside artikkel on lõpuviimistlust saamas, nii et palju pole enam sissejuhatava artikli nägemiseni jäänud. Ka järgmine artikkel, mis samuti üldisemaid seletusi annab, aga juba konkreetsemalt ihu ja hinge eest hoolitsemisest räägib, on valmimas. Ja siis neid hakkab järjest tulema vastavalt sellele, kuidas jõuan ja jaksan neid koostada, sest materjali on tõesti väga palju. Ka linke välistele materjalidele saab olema, et lugeja saaks veel oma teadmisi täiendada.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi