Tagasi
Järgmine

Ole pildil

Foto: Alexander Stein

Kui sa elad oma elu nii, et igal pool ja pidevalt teed ennast nii nähtamatuks, kuulmatuks ja märkamatuks kui võimalik, on tulemuseks see, et inimesed, kel oleks sinu jaoks väärtuslikku infot ja teadmisi, ei edasta seda sulle, kuna neil pole aimugi, et sul selliste asjade vastu huvi on. Kui sa aga oled pildil – ja selleks pole vaja ei negatiivset ega ka positiivset, aga ülepakutud tähelepanu endale tõmmata – siis saad teadmisi kuna iganes kus iganes, ilma, et selleks vaeva näeks.

Kas oled oma elus sattunud ühistranspordis või seda oodates peatuses võhivõõrastega jutustama? Kohe nii, et jäätegi vestlema kuni teie teed lahku lähevad? Või satute lausa sellise soone peale, et enne lahkuminekut vahetate kontakte, et hiljem edasi suhelda? Sellised näiliselt juhuslikud kohtumised võivad su ellu tuua väga vajaliku info ja inimesed. Aga see kõik saab sinuni tulla vaid siis, kui oled sellistele võimalustele avatud ja oled pildil, teed ennast märgatavaks ja kuuldavaks, ilma muutumata pealetükkivaks. Seega, julge olla sina ise, näidata seda välja ja ole pildil, et võimalused saaks sind leida.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 4.-10. oktoobriks
Järgmine artikkelSõnumid oktoobri täiskuunädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi