1Julge soovida

Pilt: Mohamed Hassan

Kui sa midagi ei taha ega soovi, siis pead leppima sellega, mis elu sulle oma voolus ette/kätte toob. Ja siis ei maksa nuriseda, et on nagu on. Kui aga soovid elu meelepärasemaks muuta, siis vähim, mida teha saad, on soovida. Sellega annad teada mitte ainult Universumile, vaid ka iseendale sellest, mis sulle meeldib, mis on sinu sooviks – ja kui see on midagi, mis on sinu mõjutada, hakkad alateadlikult liikuma soovi täitumise poole, tegutsema selle nimel. Soovimist võib proovida esialgu pisematest asjadest alustades, sest siis pole kahju kui untsu läheb, küll aga saad kiirelt tagasisidet, kas soovisid ikka õigesti või liiga umbmääraselt ja laialivalguvalt või jätsid midagi olulist üldse mainimata. Soovi kasvõi, et teed ületades hakkaks roheline fooris põlema just siis kui oled tee veerde jõudnud ja valmis seda ületama hakkama. Soovi, et kassas poleks saba, kui oled oma valikutega lõpule jõudnud ja valmis kassasse minema. Mida iganes – valikuvõimalusi on lõputult. Ja kui lihtsamate asajde soovimine on käpas (need muudkui täituvad, just nii ja siis kui soovisid), võid minna olulisemate asjade soovimiseni. Ei tasu muidugi arvata, et kui tegeled päevad läbi soovimisega ja ise ei tee midagi muud selleks, et su elu oleks ilus ja hea, siis saabki kõik korda. Kui tahad midagi saada, pead ka midagi andma, kõik peab olema tasakaalus. Sa pead vähemalt tegutsema endast sõltuval määral, et soov täituks. Muidugi soovimisega tuleb jääda mõistuse piiridesse – pole mõtet soovida, et järgmisel nädalal jalutaksid mööda Kuud või hakkad Rooma paavstiks. Pigem soovi, et homme tuleb ilus ilm ja kui tulebki, siis naudi seda ja kui ei tule, siis tunnista, et jätsid täpsustamata, kus see ilm peab ilus olema või mida pidasid silmas ilus olemise all. Igal juhul – julget soovimist!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid detsembri algusnädalaks 2022
Järgmine artikkelTallinna Jaani kiriku 155. aastapäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi