1Kas sa usud õnne?

Foto: Alexa from Pixabay

Kuna sõbrapäeva teemal juttu on niigi igal pool palju, siis mina sellel teemal ei kirjuta, vaid hoopis millestki muust.

Ma küsin lihtsa küsimuse: kas sa usud õnne? Tegelikult?

Minu elus möödus enam kui 30 aastat nii, et mu tervis jamas päris paljudel eri viisidel korralikult, aga arstid ei saanud aru, mis mul häda on ega võtnud mu kurtmisi tõsiselt. Mulle ei pandud diagnoose ega saanud ma õiget ravi. Kuni lõpuks…. üks arst sai aru. Liigagi hästi sai aru. Ja nüüd sain ma diagnoosile ja ravile lisaks rehabilitatsiooniplaani. Nüüd, Töötukassa rehabilitatsiooniteenuse osutajate seast ühe välja valinult, käisin seal plaani kokku panemas. Ausalt öelda, mul üks silm nuttis ja teine naeris. Üks silm nuttis, et kus küll te kõik need 30+ aastat olite? Teine silm naeris, et ….kas päriselt, lõpuks ometi – ma olen jõudnud inimeste juurde, kes saavad aru? Ma ei pidanud üle kordama ega puust ja punaselt asju seletama! Ma arvasin, et vastuvõtt on võibolla pool tundi – aga minu jaoks tehti aega tervelt tund ja veerand ja veel kaks spetsialisti käis minuga vastuvõtu aegu kokku leppimas – juba järgmiseks nädalaks, mitte saja aasta pärast mais. Ja kõigiga ma tundsin, et appi, lõpuks ometi – kui ma enam ei jaksanud uskuda, et õnn võib minu õuele jõuda – ta jõudis! Ja kõige viimane pakkumine oli minu jaoks kõige oodatum. See võib määrata suure osa minu tulevikust ja hakkamasaamisest. Minu iseenda peremeheks saamise ja läbi löömise. Minu kestva õnne. Ja see kõik on reaalses käeulatuses.

Kui sa arvad, et õnn sinu õuele ei jõua, siis ma küsin – kaua sa oled seda oodanud? Õnn tuleb. Mida rohkem aega end kogub, seda suurem on. Õnn tuleb. Kindlalt. Isegi siis, kui sa enam ei usu. Vaata lapsi või kasse. Nad ei nuta eilse päeva pärast, nad on tänases. Mida sa siis ulud, et õnn eile ei jõudnud ja nii ikskümmend iks aastat järjest? Täna on uus päev! Õnn on olemas ka sinu jaoks, isegi, kui sa temasse ei usu. Ja ta traavib su ellu sisse, kui sa selleks üldse valmis pole, isegi kui oled teda pool elu oodanud.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Hibiny

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelHead rohelise Puudraakoni aastat!
Järgmine artikkelTaroskoop 12 tähemärgile 12.-18. veebruarini
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi