Tagasi
Järgmine

Kaduneljapäeva nädal

Foto: FooT Too

Selleks et teile juba aegsasti märku anda ja meelde tuletada, et teaksite valvsad olla, kirjutan juba siia ära, et algaval nädalal on kaduneljapäev. Tasub sellekohast vanemat postitust kindlasti lugeda, et sellest päevast võtta maksimum.

Teile, kel teil on lemmikloom või mitu, küsimus: kas ka teie perelemmikud on viimastel kuudel kui äravahetatud – need, kes ei tahtnud sülle, pai, või mõne teise perelemmiku lähedust, ronivad nüüd ise sülle, norivad pai ja magavad ninapidi koos senise vihavaenlasega? Kas nad on muutunud lausa võimatuteks sabarakkudeks ja emmekateks, kes ei jää sammugi maha, vahet pole, kas suundute kööki, vetsu, magamistuppa või istute töölaua taha? Minu kassikari ei jäta mind maha isegi siis kui pessu lähen. Kõige suurem emmekas tuleb ka vanni veerele ja kraanikausi servale turnima ja ei teda huvita, et märjaks saab. Raputab oma lõvilakka ja hoiab mul silma peal, et ma veega alla ei läheks. Teine käib kontrollib vetsupoti iga kord üle ja vaatab, kuidas vesi ära voolab ja siis vaatab mulle küsiva ja imestunud pilguga otsa – on see inimloomade liivakast ikka üks imetegu – ja kuhu see vesi ära läheb, kuskile lompi ka tekkinud pole!?

Eile kirjutas mulle üks sõbranna ja oli oma kasside käitumise üle hämmingus – eraklust harrastanu magab nüüd ninapidi koos sellega, keda ta üldse oma ligi ei tahtnud…

Olen veel mujaltki samasuguseid lugusid kuulnud. Midagi on õhus, miski on muutumas. Mis, kuna, kuidas ja kuhu – seda näitab aeg.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid vetekuu 6.-12. kuupäevaks
Järgmine artikkelKaugvaatlusest ja -tajumisest, inimese kaasasündinud sensitiivsete võimete treenimisest ja nende igapäevasest kasutamisest
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi