Sõnumid 13.-19. mähakuu päevaks

0
26882
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Mohamed Hassan

Oled muidu liikumispiirangu nõuetesse suhtunud nagu oled, kuid nüüd mõjutab miski sind tugevalt, nii et muutud rangelt reegleid järgivaks, oled eemalehoidev, karmi olekuga, reserveeritud ja otsid omaetteolekuks võimalusi.

Teistele jätab su käitumine mulje kui imelikuks läinud inimesest, nii et inimesed ei teagi, kuidas sinuga käituda või suhelda. Samas ei saa nad eitada, et kui sinult mõne sõna kätte saab, jagad häid nõuandeid ja peast sassi siiski läinud pole, kuigi nii mõnigi kratsib kukalt, kui sind eemalt jälgib. Peamine on säilitada rahu ja teha nii nagu omale õigem tundub – vastukarva tegutsemine tekitab stressi ja stress nõrgestab tervist ja seda pole vaja.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Mohamed Hassan

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi