Sõnumid 13.-19. novembriks

0
17822

1Sisaliku tee kivil

Foto: Thomas B.

Teema, mis aeg-ajalt ikka jälle üles kerkib – et ka sisaliku tee jätab ükskord kivile jälje. Tasapisi, märkamatult annab pidev tegevus, töötlemine oma tulemuse, nii et ka pisike ja kerge jätab suurele ja tugevale oma jälje.

Mõtle inimestele oma elus. Mõtle, kes on selline, keda mitte miski ei muuda. “Enne läheb siga ülikooli, kui…”. Usu või ära usu, et õige meetodi ja järjepidevuse abil annab ka see inimene järele ja muutub, aga see on täiesti reaalne. Ära iial jäta lootust!

Mere ääres metsas oled kunagi oma elus vast ikka olnud. Meenuta mände, kes olid väädunud siia-sinna, osad peaaegu vastu maad surutud aastaid kestva töötluse tulemusel. Igaüks oli ise moodi tugevatest kestvatest tuultest mõjutatud. Puud on tugevad ja pikaealised nagu inimesedki. Ja mõlemaid saab tugevalt mõjutada, kui olla selles järjepidev. Inimest saab pikapeale panna nägema põhjuse ja tagajärje seost, isegi kui ta järjepidevalt korrutab et ta ei mäleta, saa aru või teda ei huvita. Ükskord jõuab see talle pärale. Eriti kiiresti tuleb taipamine siis, kui teema puudutab kedagi, kellest ta hoolib – ja igaühel on keegi pele tema enda veel, kellest ta hoolib. Läbi selle inimese võivad õnneks minna kõik mõjutamised, mis otsemõjutamisel nii kiiresti ja tõhusalt ei mõju. Igaühel on tema nõrk koht – tuleb see leida ja siis on mõjutamisel hoopis teine tulemus. Niisamuti saab haiget hinge ravida. Ole järjepidevalt hooliv, paku turvatunnet, õpeta hakkama saama – anna õng ja õpeta seda kasutama, mitte ära anna kala. Ole olemas. Kuula. See hing, kes on olnud ribadeks ja ükskord taas hakkab usaldama ja elu nautima, on eriti õrn ja vastuvõtlik. Kildudeks kukkunud tassi kokku kleepides saab küll terviku, aga mõrad jäävad alatiseks – isegi kui tass üle värvida. Ja uue paugu saamisel tuleb katki minek palju kergemini. Aga saab, on võimalik, et isegi sisalikutaoline pisike ja õrn olevus jätab jälje suurele kõvale kivile.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum. Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Järgmine”, kuni jõuad soovitud kuupäevade vahemikuni ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Pilt: John Hain

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelJ.B. Watsoni eksperimendid: kuidas hirm kujundab ühiskonda
Järgmine artikkelTõnis Mägi 75. juubeliks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi