Sõnumid 13.-19. septembriks

0
12661
Tagasi
Järgmine

Ära sega!

Pilt: Gerd Altmann

Kui tuttav on see hõige, kui me lastega suhtleme! Ja kui raskelt kipub see meil endil üle huulte tulema, kui mõni sõber midagi tahab või unustab pikalt jutustama, kui oleme talle öelnud, et meil on kiire. Mõni helistab ja kui kõne ignoreerid, helistab uuesti ja uuesti, saamata aru või tahtmata teada võtta, et kui ei saa vastata, siis ei saa, jäta rahule, ära sega!

Kahjuks on palju inimesi, kes on egoistlikud ja sõidavad kui tankiga üle ja ignoreerivad kõiki märguandeid, vihjeid ja siis juba ka otse ütlemisi, et ära sega, ei saa, pole võimalik, on kiire, jäta rahule. Neil käib see nii automaatselt, et nad ise ei saagi aru, mida nad teevad. Kui sa nende kõnedele ja kirjadele enam ei vasta, siis on nad üllatunud, et mis juhtunud on? Kas sul on halb tuju? Tuju! See pole tuju, kui teine pool on egoistlik, ignorantne, ei pea lugu sellest, kelle poole pöördub. Osade inimeste jaoks on selline suhtlemine ainus viis suhelda, mida nad tunnevad, sest nii käis see neil ka vanematekodus… Paljudel on ka sõpruskonnas samalaadne suhtlus ja seda peetakse normaalseks. Seesuguste inimestega suhtlemisel läheb vaja kõvasti järjekindlust ja selgroogu mitte taganeda, mitte järele anda ja absoluutselt iga kord, ka pisiasjades end kehtestada ja panna juba alguses paika väga ranged reeglid ja anda teada, et kui neid rikutakse, on jutul lõpp – ja siis ka vastavalt käituda. Teisiti on tulemuseks see, et sinust sõidetaksegi pidevalt üle ja käitutakse nii nagu see ongi normaalne ja kõik on hästi, aga sinul on miskipärast jälle nägu vingus ja tuju halb.

Teise inimese aja ja privaatsusega arvestamine on viis näidata oma austust ja lugupidamist teise suhtes. Kui sa teist ei austa ega käitu temaga lugupidavalt, vaid egoistlikult ja hooletult, siis ei tasu ka mingit head suhet loota või arvata, et kui sul saabub raske aeg või muidu vajad abi, siis sulle appi tullakse. Kui oled tähelepanelik ja arvestav, oled omalt poolt panustanud heasse suhtesse. Kas teine pool seda ka märkab ja hinnata oskab, seda näitab elu. On ka selliseid suhteid, kus üks pool on arvestav, hooliv, lugupidav, teine aga peab seda millekski enesestmõistetavaks, mis niisama käes ja mida ära kasutada saab – ja lausa tuleb – ja ta hakkab ära kasutama heatahtliku inimese tolerantsi, viisakust ja vastutulelikkust. Ka sellisel juhul tuleb panna piirid ja reeglid paika. Pärleid sigade ette ei loobita. Kui sinu hoolimist, viisakust, empaatiat, arvestavust ja lugupidamist ei väärtustada, siis sellele inimesele pole ka mõtet seda jagada ja tuleb mõelda, kas sellise inimesega on õige suhelda. Tihtilugu on see keegi, kellega tuleb suhelda ja kellest ei pääse. Sel juhul tuleb ikka karm käsi olla ja end kehtestada igal sammul. Tüütu, väsitav – aga mis teha. Parem ikka, kui lasta endast üle sõita. Julge välja näidata ja öelda, et ära sega!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelMuutusteaja müstilised minutid
Järgmine artikkelSõnumid 20.-26. septembriks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi