Sõnumid 13.-19. septembriks

0
12459
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Good Reads

Sul on tugev soov saavutada midagi, mis toob rõõmu sinu hinge ja südamesse. Tööta selle saavutamise nimel iga päev, esialgu kasvõi väikeste sammudega edasi astudes. Sunni end seda tegema, alustades tänasest. Kirjuta kõik oma unistused paberile ning alusta sellest, mis on hetkel kõige teostatavam. Ja kui kõik su unistused on täitunud, saad uusi välja mõelda. Enda südamesoovidega tegelemine muudab päevad nauditavamateks. Rõõmsameelne olek muudab sind tootlikumaks, loomingulisemaks, armastavamaks ja vastutulelikumaks. Selle oleku abil saavutad rohkem ning sul on parem enesehinnang. Tead ju isegi, et hea tujuga tehes edenevad asjad kergelt ja kiirelt ja tulevad välja, samas kui pahuras tujus keerad vussi, oled tähelepanematu ja kohmakas ja tulemuseks on tihtipeale paras kaos. Praegu on hea aeg ka uue hobiga alustamiseks.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi