Sõnumid 14.-20. detsembriks

0
12503
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Algavas nädalas on üksjagu segadust, mis võib su plaanid pea peale keerata. Välja ilmuvad mingid kahtlased motiivid, mis muudavad keeruliseks teiste mõistmise. Tagatipuks püüab keegi küüsi taha ajada sulle kuuluvale, mis tal siiski ei õnnestu. Sinu kannatlikkus ja sihikindlus päästavad olukorra. Sinu enesehinnang kasvab seeläbi. Usud endasse rohkem ja julged enamat ette võtta. See on väga oluline, kuna sul on lennukad lootused, millest oleks patt loobuda. On see tee just nii kiinukäänuline kui on, aga igal juhul oled nüüd päris kindlasti teel oma unistuste täitumise poole.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Somananda

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelHingamisharjutus loodusega ühenduse tugevdamiseks
Järgmine artikkelSõnumid jõulunädalaks 2020
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi