Sõnumid 14.-20. juuniks 2021

1
21148
Tagasi
Järgmine

Väike abi, pisike heategu, suur rõõm

Foto: Pixabay

Inimeste seas on olemas kaks vastandit: ühed, kel on alalõpmata igav ja teised, kel on kogu aeg kiire. Need, kellel on igav, tuleneb nende igavus tavaliselt sellest, et nad ei viitsi täita oma kohustusi ega teha seda mida võiks teha. Nende jaoks kipub olema võõras ka kellegi abistamine või väikese heateo tegemine. Neil aga, kel on kiire, on harjunud tegutsema ja end kokku võtma ja pingutama – ja nende puhul ei ole see üllatav, kui nemad ei pea paljuks pakkuda kasvõi väikest abi, teha pisikestki heategu. Lihtsalt niisama. Aga tehes sellega abistatavale rõõmu.

Noortele võib see naljakas tunduda, aga paljud vanemad inimesed kardavad pangaautomaate. Nad ei julge neid kas üldse näppida või soovivad, et keegi oskaja inimene oleks kõrval ja juhendaks. Olgu siis selleks, et raha välja võtta, või vastupidi – raha arvele panna. See võtab vaid minutikese, aga aidatud inimese rõõm ning tänu on suur ja siiras. Päriselt!

Viimase aasta jooksul on väga suuremahuliseks muutunud pakiautomaatide kasutamine. Automaate on erinevaid ja igaühe kasutamisel omad nõksud, mida ei pruugi isegi nooremad inimesed teada. Kui astud automaadist mööda ja märkad, et keegi näeb seal kurja vaeva millegi kallal – ja sa saad aru, milles asi, astu ligi, aita, tee see pisike heategu. Piisab ühest nõuandestki – näiteks pakiautomaadi skännerile paki triipkoodi näitamiseks on parem see automaadist hoida umbes 20 cm eemal, mitte “nina vastu lina” ehk lähedal. Skänneri kiir ei saa hakkama lähedalt näidatud koodi lugemisega, küll aga teeb seda paari sekundiga paarikümne cm kauguselt näidatud objekti puhul. Pisiasi, aga oluline – ja suureks kergenduseks inimesele, kes tükk aega juba aparaadi ees võimelnud, püüdes pakikoodi skaneerida.

Hädaolukorraks võib olla oluline teadmine sellest, et nutitelefoni, millel ei ole SIM kaarti sees, saab kasutada wifi võrgus netis käimiseks, saab kasutada meilikontosid, sotsiaalmeediat, kaasa arvatud teha netikõne (messengeri audio- ja videokõned). Nii et kui kõik nutiasjad on mingit pidi vigased, saab sellist hädavarianti kasutada teistega kontakti saamiseks. Pisiasi, väike nõu, aga võib tähendada väga palju! Pisiasjadest võib saada suure rõõmu allikas.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: S. Keller

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid pärnakuu 7.-13. kuupäevaks
Järgmine artikkelSõnumid jaaninädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi