Sõnumid 14.-20. juuniks 2021

1
21170
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Gino Crescoli

Algab tundlik periood. Kõik, mis puudutab emotsioone ja tundeid, tuleb esile ja sellest saavad mõjutatud ka suhted – olgu siis tööl, kodus või puhkehetkel. Kellel on paarisuhe – see olgu valmis selleks, et sellega seotud teemad arenevad uuele tasemele. Vaja pole karta mingeid halbu sündmusi või aegu, samas ei ole praegu ka midagi silmatorkavalt head ennustada. Samas, isegi kui asjad pole parimas korras, valdab sind sisemine rahu ja oma sisimas sa tead, mida järgmiseks teha. Jagad hoolt ja armastust oma lähedastele enam kui muidu. Ära unusta teiste hellitamise ja nunnutamise kõrvalt ka enda eest hoolt kanda.   

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: S. Keller

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid pärnakuu 7.-13. kuupäevaks
Järgmine artikkelSõnumid jaaninädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi