Sõnumid 14.-20. mihklikuu päevaks

1
21098
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pete Linforth

Oled keerulises olukorras – oled korraga iseenda sõber ja vaenlane, ehk teisisõnu on sul sisekonflikt oma emotsioonide ja tunnete vahel. Sa ei tea, mis suunas edasi liikuda – seega väldid üldse otsustamist. Tegelikult ei ole olukord nii lootusetu nagu tundub, sest intuitiivselt sa tead küll, mida teha, kuid kardad tegutseda ja oled ummikus. Usu iseenda tarkusse ja liigu edasi! Sa ei pea järgima ei eelkäijaid ega enamust – sina oled sina ja sulle võib sobida midagi seesugust, mille peale teised tullagi ei oska. Sul peab jaguma julgust tunnistada seda, mis sinu meelest on õige ja seda järgida.

Tööl või lähikonnas võib olla suhtluses raske seis, kus osapoolte vahel on ummikseis ja lahenduseks on vaja kompromissi. Leia vahekohtunik olukorra lahendamiseks.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Chakra Center

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi