Sõnumid 14.-20. novembriks

1
24084

2Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Zenses

Seda päris iga päev ei juhtu, et jõuad lõpule millegi suure või olulise tegemisega. Nüüd on selline aeg käes. Võibolla sa ise ei hinda oma tööd ja tulemust vääriliselt, küll aga märkavad tehtut teised. Inglid õnnitlevad sind hästi tehtud töö puhul. See, mida sina tunned, on pigem tunne, et uhh, sai lõpuks kaelast ära ja saad tegelema hakata järgmise asjaga, mis on sinu jaoks võibolla palju kõnetavam, midagi, mis sulle tegelikult korda läheb, mitte midagi, mis tuleb ära teha. Ringutad korra nii ihus kui hinges ja oledki valmis edasi liikuma millegi uuega. Tegelikult oled väärt, et kasvõi üheksainsaks päevaks endale asu anda ja lihtsalt lõõgastuda – ja nii, et ei lase kellelgi endale pähe istuda, et mida sa vedeled siin, vaata see ja too ja too on vaja ära teha! Ei. See üks päev sa puhkad. Pakid kasvõi koti ja sõidad päevaks üldse kodust ja kodukandist minema, mõnele teises maakonnas elavale sõbrale külla, kui sellisele kokkuleppele jõuate. Oled sina igapäevasest keskkonnast välja lülitunud, näed reaalis sõpra, keda iga nädal või suisa kuu ei näe ja ei saa keegi kodustest manipuleerida sind sinu hingetõmbepäeval tegema ühe päevaga kolme päeva töid, sest “nagu näha, sul on ju aega”, kuna sa ei rabelegi oma vabast ajast tööd teha. Enda argipäevarutiinist välja lülitamine aitab näha asju hoopis teise pilguga ja ka spirituaalne kasv tuleb nii tavapärasest kergemini, sujuvamalt kätte. Võid suisa tunda, et oled arenenud täiesti uuele tasemele tunned suurt tänulikkust.

Energiavahetus

Pilt: John Hain

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 7.-13. novembriks
Järgmine artikkelTinderi eksperiment – esimene nädal
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi