Sõnumid 15.-21. maiks

1
21648

2Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Victoria Model from Pixabay

Aeg paneb sind ja sinu omadusi proovile. Kui hästi saad sa iseendaga hakkama? Kas sa suudad endale keelata midagi, mida tahad, aga mida mis iganes põhjusel endale lubada ei või? Kas suudad oma soovidest ja ihadest üle olla? Suutlikkus ennast kontrollida, oma tujusid, tahtmisi ja emotsioone valitseda kasvatab usaldusväärsust. Niisamuti on osade tahtmiste ohjamine lugupidav teiste suhtes. Kui sa suhtled teisega, veel enam, kui esined teiste ees koosolekul, loengus, esinemiskavaga – ja samal ajal nätsutad laia lõuaga nätsu, on see ebaviisakas. Tean põhimõttelisi firmaomanikke, kes nätsutajatele ütlevad, et nende poolt soovitud kaup on otsas või keevitavad hinnale kolmandiku hinnast otsa. Samasugune käitumine kehtib nende puhul, kes tulevad vestlema ja ei tõsta päikeseprille silmilt või võta käsi taskust välja. Pisiasjad? Aga väljendavad lugupidamist või lugupidamatust vestluspartneri suhtes. Kuskil sõpradevahelises suhtluses, kus selline käitumine on heaks kiidetud, võib seda lubada, aga kui sa ei tea, et sinu vestlusparteri jaoks on selline käitumine vastuvõetav, siis enne kui hakkad nii käituma, uuri järele – või siis ära imesta, kui sinusse tõrjuvalt, külmalt või norivalt suhtutakse. Julgust sulle oluliste inimestega ka elu pisiasjad lahti rääkida peaks sul ju ometi olema. Vana klassika on ju prill-laua üles jätmine ja kokku kägardatud hambapasta tuub. Pisiasjad, mille üle on oi kui palju tülisid ja näägutamist. Sest häirivate pisiasjade kuhjudes saavad neist suured närve söövad asjad, mis ajavad hulluks. Probleemidega on mõistlik tegeleda neid ennetades või siis, kui nad on alles eos ja pole kaugele arenenud. Paljude inimeste jaoks on käitumisreeglid võhivõõrad, kuna neid pole ei kodus ega koolis õpetatud. Käitumisraamatud on raamatukogus ja poes täiesti saadaval. Soeta endale, loe läbi, arutage pere ja sõpradega need asjad läbi. Võid üllatuda, millised arusaamised ja väärtushinnangud on sinu lähedastel erinevate asjade suhtes.

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 8.-14. maiks
Järgmine artikkelSõnumid 22.-28. maiks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi