Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Flickr.com

Ära tegele mõttetu rabelemisega, mis ei vii kuhugi, küll aga kurnab su ära. Jäta oravana rattas jooksmine oravatele. Suuna oma energia, aeg ja jõud tegevusele, mis ka kuskile viib. Seejuures pea meeles, et elu kohta ei kasutata asjatult väljendit eluring – ühe asja lõpp on teise alguseks. Kui puu sureb, saab temast ajapikku huumus, viljakas pinnas uuele elule. Päev järgneb ööle. Niisamuti on elu tsükliline ja kulgeb tõusudes ja mõõnades. Kord oled sa edu harjal, kord ahastamapanevas kriisis, mis paneb sind tõsiselt proovile – ja siis tõused uuesti üles… ja nii see aina kordub. Või nagu laulusõnad selle kohta ütlevad – kõik möödub, nii kurbus, kui ka rõõm. Märksõnadeks praegu on küllus, tugevus, usaldus, võimalus.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.
Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelNaistepäeva nädala sõnumid 2021
Järgmine artikkelSõnumid paastukuu 22.-28. kuupäevaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi