Sõnumid 15.-21. paastukuu päevaks

1
17943
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Flickr.com

Ära tegele mõttetu rabelemisega, mis ei vii kuhugi, küll aga kurnab su ära. Jäta oravana rattas jooksmine oravatele. Suuna oma energia, aeg ja jõud tegevusele, mis ka kuskile viib. Seejuures pea meeles, et elu kohta ei kasutata asjatult väljendit eluring – ühe asja lõpp on teise alguseks. Kui puu sureb, saab temast ajapikku huumus, viljakas pinnas uuele elule. Päev järgneb ööle. Niisamuti on elu tsükliline ja kulgeb tõusudes ja mõõnades. Kord oled sa edu harjal, kord ahastamapanevas kriisis, mis paneb sind tõsiselt proovile – ja siis tõused uuesti üles… ja nii see aina kordub. Või nagu laulusõnad selle kohta ütlevad – kõik möödub, nii kurbus, kui ka rõõm. Märksõnadeks praegu on küllus, tugevus, usaldus, võimalus.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.
Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.
Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi