Tagasi
Järgmine

Unusta homse varn

Foto: Suad Kamardeen

Juba vanasõna ütleb, et tänasida toimetusi ära viska homse varna. Asi pole mitte ainult selles, et see soosib paljudel laisklemist ja logelemist, vaid ka selles, et keegi meist ei tea, mida homne endaga toob. Mis iganes põhjusel pole homme võib-olla üldse võimalik neid asju teha. Kui aga asjad jäävad tegemata, võib sellest tulla jama ja kogunevatest jamadest saab kokku vägagi suure jama. Seetõttu ongi arukas teha tänased toimetused ära täna ja mitte lükata neid edasi. Seejuures on alati mõistlik oma aega planeerida nii, et ei planeeriks end lõhki – rohkem asju kavas kui ajaliselt, füüsiliselt või tehniliselt üldse on võimalik ära teha.

Meeldivam versioon asjast on see, kui see homne sajab kaela saja toreda sündmuse, uudise ja tegevusega, mille kõrvalt need edasilükatud asjad lähevad meelest… Paraku, tegemata jäänud asi on lõppkokkuvõttes ikkagi tegemata jäänud, vahet pole, mis põhjusel. Seega, et mitte valmistada endale tuska, rikkuda suhteid ja ajada oma elu keeruliseks, koosta omale reaalselt teostatavas mahus päevaplaan, ära lükka olulisi tegevusi edasi, pea kinni lubadustest ja kokkulepetest – ja siis võid südamerahus sel saabuval homsel tulla lasta, teades, et kohustused on täidetud. Kui see homne toob endaga need ootamatud ja meeldivad sündmused, on neid seda magusam vastu võtta.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelÕpime kaugvaatlema! Kiire meetod kõigile.
Järgmine artikkelSõnumid jaanipäevanädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi