Sõnumid 15.-21. piimakuu päevaks

1
18139
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: unsplash

Miskipärast kahtled sa endas väga tõsiselt. Tegelikult oled sa tugevam, kui arvad. Praeguse olukorra lahendamine pole mingi tuumafüüsika ja sellega hakkama saamine kulgeb sul ladusalt, kui vaid asja käsile võtad. Siiski, jõuga asja kallale asumise asemel on parem lähenemine kaastundlikkuse, hoolivuse ja õrnusega. Sul ei lähe tarvis ei füüsilist ega ka võimupositsioonilt tulevat jõudu, vaid hingejõudu ja armastuse ning hoolimise väge. Sugugi tähtsusetu pole see, et sinu jõud ja efektiivsus kasvavad, kui sa usud endasse ja oma võimesse kasvada koos oma elukogemustega. Vaata väljakutsetesse kui võimalustesse õppida ja kasutada oma teadmisi.

Kui sul on lemmikloomi, siis jälgi nende käitumist. Nad püüavad sulle midagi mõista anda. Nad jätkavad seni, kuni taipad.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelÕpime kaugvaatlema! Kiire meetod kõigile.
Järgmine artikkelSõnumid jaanipäevanädalaks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi