Sõnumid 16.-22. põimukuu päevaks

1
9243
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: R.Tiraspolsky

Mõnes mõttes saab sind võrrelda selle mänguasjaga. Selle põhjas on raskus. Kui ta pikali lükata, tõuseb ta raskusjõu abil uuesti püsti. Nii et teda võibki pikali panema jääda, ikka veab ta end püsti, nii kui temast lahti lasta – selle jonnakuse järgi on tema nimi Jonnipunn (Неваляшка, roly-poly toy). Sind veavad sama jonnakalt voodist püsti igasugused ärkvel hoidvad mõtted. Sa püüad magada, aga selle asemel sipled ja käid voodist muudkui püsti ja pikali, püsti ja pikali, pole imestada, kui käid öösel mööda korteritki ringi, sest voodit segi püherdada enam ei jaksa. Peas on niipalju ringi kihutavaid mõtteid, nii et võtavad või pea ringi käima. Peale neid väsitavaid öid, mil on raske und saada, on sinu päevades palju lahkust ja ilu, nii et sa ei tunnegi end väsinuna. Kui sul on mingi õigluse teemaline küsimus üleval, siis seegi laabub.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 9.-15. augustiks
Järgmine artikkelTäna toimub tervendavate mantrate väeõhtu! Mantrad aitavad jõuda enda keskmesse ja hoida fookust
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi