Tagasi
Järgmine

Kui elu õpetab

Foto: Real Women Real Change

Me oskame olla vahel ikka jube jonnakad ja kangekaelsed, trügides sisse ustest, mis on kinni, pistes pead tulle või huuli vastu külmunud rauda, et ikka oma nahal kindlaks teha, et oi jah, ei olnud ikka vaja jah sinna minna, või ongi tuli tuline ja külmunud rauale huule surumisega jääb huulenahast ilma. Elu ei jäta õpetamata. Ta õpetab iga kord. Lõpmatuseni, kuni selgeks saab.

No mina ikka ka pidin endale tõestama ja selgeks tegema puust ja punaselt, mis tee minu jaoks vale on. Surusin end suletud uksest sisse. Läksin kooli ja õppima midagi, mis on vastand sellele, mis minuga kokku kõlab. Pusisin ja pusserdasin õppida, ise iga päeva õhtuks laibaks väsinud, igast sessist puhkasin välja sama palju päevi kui sessid kestsid. Kui palju närve ma rikkusin ja kui palju energiat kulutasin! Hambad risti, ikka pusisin edasi, kuigi iga järgmise sessiga sain aina selgemaks, kui vales kohas ma olen.

Nüüd viimasel sessil võttis elu ohjad oma kätte. Kui ikka heaga aru ei saa, siis tuleb äsada nii, et pärale jõuab! Neljast sessipäevast kolmel ma pool päevast ei näinud ei tahvlile ega paljundusmaterjali oma nina all. Mu silmanägemine võis hääbuda kasvõi 10 minutiga ja mitmeks tunniks. Kirjaread muutusid udukoguks. Inimesed mu ümber olid udused. Ma polnud kindel, kui kaugel või lähedal asuvad lauad, toolid, seinad. Ma vaatasin ühe ja teise silmaga, plinkisin silmi, vaatasin kaugele, lähedale, pööritasin – mitte miski ei aidanud. Elu õpetas mind: sa ei peagi seda nägema, mida siin õpetatakse! Sa oled vales kohas! Vaata enda sisse, selleks pole sulle silmanägemist vaja! Vaata enda sisse ja näe, mis on sinu õige koht, sinu õige tee! Ja ma ei näinudki kolmel päeval pool ajast. Ma ei saanud suurt midagi õppida, sest ma ei hakanud oma silmi päris ära tapma, püüdes välja mõelda neid tähti, millest aru ei saanud. Kui koju jõudsin, siis poole tunni või tunniga oli mu kotkapilk tagasi. Mitte mingeid nägemishäireid ka mitu tundi arvuti taga istumise peale! Sest ma tegelesin sellega, mis minuga kokku kõlab…

Eluga ei ole mõtet sõdida. Märka, mida sulle öeldakse. Kui sa murrad jalaluu, pead aja maha võtma, paigal püsima ja tegelema millegagi mis on sinu kodus ja millele sa muidu aega pole võtnud. Kui kukud palavikuga voodisse, siis pole sa andnud endale aega puhata. Ja kui su silmanägemine muudetakse minutitega hägusaks, siis sa ei peagi nägema seda ja seal, kus oled, vaid pead vaatama enda sisse ja minema sinna ja tegema seda, mis on sulle õige. Õpi elu märguandeid lugema!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 1ohww

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 11.-17. jaanuariks 2021
Järgmine artikkelHingamisharjutus, mis aitab sind toetada oma tõe väljendamises
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi