Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Shaz Jones

Armu – ja kõik muud lähedussuhted annavad lähiajal tooni. Kui aga tegemist on armastuse seguse sõprusega või sõprusega tugevdatud armastusega, siis need suhted arenevad ja süvenevad veelgi edasi ja muutuvad aina tugevamaks ja kindlamaks. Tegemist pole mitte duellide, vaid duettidega ja rõhuks pole mitte üksteisele andunult otsa vaatamine, nii et enam ei näha kuhu minnakse või mille otsa koperdatakse, vaid koos ühes suunas vaatamine ja liikumine. Kui aga tegemist on suhtega, mis enam ei teeni, millest ollakse välja või lahku kasvatud, siis tuleb arvestada sellega, et praegu ei ole õige aeg suhtest lahkumiseks. Erinevad suhtlusprobleemid lahendatakse positiivselt ja konfliktid lõppevad. Meeldiv rahulik aeg.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 1ohww

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 11.-17. jaanuariks 2021
Järgmine artikkelHingamisharjutus, mis aitab sind toetada oma tõe väljendamises
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi