Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

Miski saab läbi, miski saab otsa. Koolikatsed ja sertifitseerimised kulgevad edukalt. Oled jõudnud punkti, mil mingi pikem töö või projekt saab läbi ja on aeg mõelda, valida, otsustada, mis edasi. Suured muutused on ees seismas. Tee inventuur oma elus ja suhetes ning anna hinnangud oma elu puudutavates küsimustes ja seejärel tee kindlad valikud. Pabistamiseks pole põhjust, kõik kulgeb just nii kuis peab. Kui ka miski näiliselt nihu läheb, tuleta endale meelde, et elus on õppetunnid ja kogemuste saamise võimalused, mitte õnnetused ja hädaorg. Puhka veidi, teades, et oled hästi valmistunud. Juriidilised juhtumid lahenevad sulle soodsalt.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: 1ohww

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 11.-17. jaanuariks 2021
Järgmine artikkelHingamisharjutus, mis aitab sind toetada oma tõe väljendamises
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi