Sõnumid 19.-25. aprilliks

0
15705
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Pilt: Pixabay

Oled sügavalt keskendunud edu ja külluse saavutamisele. Seda ei saa sulle kuidagi pahaks panna – kes see ikka nii väga armastab peost suhu söömist, kitsikuses olemist, pidevalt selle kõige odavama ja paraku tihtipeale ka viletsaima kvaliteediga asjade ja teenustega leppimist. Sina oled end visualiseerinud kuningaks. Ja sul on selleks vaba voli – mõtlemine ja unistamine pole keelatud. Kuningale meeldivad parimad asjad siin ilmas ja tal on selleks ka õigus: ta on teinud kõige nimel tööd, mis tema ligiläheduses on. Ta ei pruugi olla kõige targem riigis, kuid siiski tema suured ambitsioonid toovad endaga ka suured tasud. Isegi väga prisked tasud. Küllus on suurepärane, kuid annab mõista, et võtaksid sellest ka maksimumi. Nii et kui teed tööd, näed vaeva, saad ka külluslikult tasutud tehtu eest – ja siis võta sellest tasust viimane välja, mitte ära tapetseeri seina või küta ahju, vaid tegutse arukalt!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi