Sõnumid 19.-25. rehekuu päevaks

1
12300
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Sergio Rivas

Hoia kõrvad ja silmad lahti, nii võid saada väärt infot intelligentselt profilt. See, et kellelgi on “silt küljes” et ta selle ala inimene on, ei tähenda, et ta ka pädev on. Diplom ei tee inimesest veel valdkonna valdajat ega pädevat inimest. Tavapärane on aga see, et oma teeneid ja teenused kipuvad enim pakkuma need, kes on paberi kätte saanud, aga pooltest asjadest pooli asju ei tea ja teine pool ei huvita, aga raha küsivad nii et oioioi. Need, kes on kompetentsed, nemad end ei reklaami, neid reklaamib nende tehtud töö – ja see reklaam liigub suust suhu ja inimesi pidi, mitte sotsiaalmeedias või enesereklaamija enda suu kaudu.

Kui pead mingil teemal võtma vastu otsuseid, siis kanna hoolt, et need oleks ausad ja õiglased kõigi asjassepuutuvate isikute jaoks. Ära häbene pidada nõu kolmanda osapoolega. Kui vaja, ütle välja, mida asjast arvad. Ära pabista selle pärast, et mis mulje see jätab või võibolla saadakse sinust valesti aru. Sa ju ei tea – võibolla on sama arvamusega välja tulnud veel teisigi – kui sõna võtjaid on mitu ja arvamus sarnane, siis on see kinnituseks, et keegi teist ei “kujuta ette” või tee sääsest elevanti. Kui on mure, siis mida varem sellega tegelema hakata, seda kergemini ja varem sellest jagu saab.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: The Earth Child

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi