Sõnumid 19.-25. rehekuu päevaks

1
12285
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Live Laugh Love

Sinu maailma värskendama saabub võrratu uus inimene. Tunned, kui värskendavalt see mõjub ja kuidas paneb energiad liikuma – nagu oleks umbset tuba tuulutanud ja läppuma kippuva seisnud õhu asemele saabub värske õhk. See pole lihtsalt uus inimene sinu elus – küllalt on uusi nägusid, kes tulevad ja ununevad, kuna tihedat kokkupuudet pole või siis lihtsalt pole mingit klappi ega huvi üksteise vastu – aga see, vot see on midagi, mis äratab unustusest meeleolud, mida enam ei mäletagi. Tunned, et lõpuks ometi räägib keegi sinu keeles, mõistab poolelt sõnalt, väärtustab samu asju, näeb asju nii sarnaselt, sa ei pea käte ega jalgadega end selgeks tegema, et seejärel veenduda, et lootusetu, ikka saadakse ei tea mis moodi aru, aga mitte nii nagu mõtled.

Samas pole välistatud ka see, et kedagi päris uut ei ilmu, küll aga hakkad nägema kedagi hoopis uut moodi – nagu näiteks sõprade vahel tekkiva romantilise suhte puhul või siis uus kirg sinu olemasolevas suhtes. Rõõmu, õnne ja naudingut saad küll tunda.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: The Earth Child

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi