Sõnumid 20.-26. kesakuu päevaks

0
24934
Foto: erakogu
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Manfred Richter

Terves kehas terve vaim – tead ju küll seda ütlust. Sinus peab valitsema harmoonia ja tasakaal, selleks, et saaksid olla õnnelik ja võtta elult kõik, mis võtta annab – ja pakkuda vastu kõik, mis sul anda on – oma annete, oskuste, võimete näol. Sa ei jaksa jagada oma teadmisi, kui vireled haigevoodis. Sa ei suuda ei ehitada ega kangastelgedel kududa, kui üksnes voodis istuli tõusmine võtab pea ringi käima. Sa ei suuda minna unistuste reisile – aktiivset puhkust veetma – näiteks snorgeldama või suusatama, kui su jalg on kipsis. Sa ei ole suuteline naeratama ja õitsema ja olema nakatava naeruga seltskonnasüda, kui su oma süda on kildudeks ja hing haige.

Kui sa juba oled asunud oma eluga tegelema, siis tasakaalusta oma elu kõiki külgi. Energiate liikuma saamiseks on hästi oluline see, et sa looks kodus korda, vähendades asjade kuhjumist, tõstaks ümber nurkadesse pandud asju, mis blokeerivad energiate liikumist. Anna ära või siis pane mõistliku hinnaga (mitte kallimalt kui poes ja päris kommirahaga ka mitte) müüki asjad, mida sa ise enam ei vaja. Või siis võid teha vahetust – annad ära hunniku ebavajalikuks muutunud asju ja vastu küsid seda, mida reaalselt vajad.

Täna alati toitu, et ta sul on ja et tänu sellele püsid sa tegus ja terve. Toitu mitte niivõrd tervislikult, kui sinu organismismile sobilikult. Mis ühele sobilik, võib teisele olla kahjulik, isegi kui tegu on “üldtunnustatud” tervisliku toiduainega. Hoolitse oma naha eest – see on inimese suurim organ ja tema heaolu ja tervis on väga tähtsad. Ära unusta pesta oma naba ja hooldada jalataldu. Hammaste pesemisel ei maksa ogaraks minna – liigjõuline nühkimine või kraapimine muu kui hambaharja või – niidiga või kahjustada hambaemaili ja igemeid, mille järel on tee põletikele ja probleemidele avatud. Kõigele muule lisaks – nüüd on idamaadest ka läände jõudnud ammu teada tõde, et keelel on kordi rohkem baktereid kui hammastel kokku. Anna endale küllaldaselt aega puhkamiseks – mitte niisama raamatut lugedes ja istudes, vaid maga piisavalt. Jaluta värskes õhus, võimle või vähemalt ringuta iga päev, pingestades ja lõdvestades järjest kõik lihased – käed, jalad, kõht, selg – ja nii mitu tiiru, kuni tunned, et lihased on mõnusalt rammestunud ja surisevad. Kui võimalik, käi massaažis. Kui füüsiline keha on piisavalt puhas, kannab ta endas rohkem valgust. Kui parandad oma toitumist, paraneb kogu su elu.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Coroflot

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi