Sõnumid 20.-26. septembriks

0
15482
Tagasi
Järgmine

Keda hoiad enda ligi?

Foto: Henning Westerkamp

Mõtle nendele inimestele, kes ümbritsevad sind suure osa ajast kas reaalis või virtuaalis ja kes on need, keda sa ise oled valinud oma lähikonnas olema. Kas need inimesed on sulle toeks? Kas nad toetavad sind ja su ideid, isegi kui neil on teised põhimõtted ja eelistused? Kas nad julgustavad sind, teadmise korral annavad teada, kuidas võibolla saaks paremini (ilma, et määriks oma arusaamu sulle pähe või naeraks sind välja, et kus sa küll elanud oled, et midagi ei tea)? Kas need inimesed tulevad appi, kui abi vajad? Kas tunned end nende seltskonnas vabalt, ilma et peaks midagi varjama, salgama või head nägu pähe tegema?

Kui ei, siis sa koormad end vale seltskonnaga. Need inimesed on sangpommid sinu jalade ja käte küljes, takistades sul edu saavutada ja õnnelik olla. Sa kulutad end ära nende peale, selle asemel, et veeta aega mõttekaaslaste ja toetajate seltskonnas, kes innustavad, julgustavad, annavad nõu ja kiidavad ning vajadusel hoiatavad, kui kuskil on teada võimalikud probleemid või kitsaskohad. Valedest inimestest enda lähikonda puhastada on vahel päris keeruline, sest need sangpommid kalduvad tagasi trügima, saamata aru/tehes näo, et nad ei saa aru, miks nad välja praakinud oled. Neil oli ju nii hea sind ära kasutada, sinu aega, energiat ja ressursse ekspluateerida, palju kulub… Tuleb olla enesekindel ja järjepidev. Muidu kulutad oma elu täiesti vales seltskonnas viibides ja kurb või suisa õnnetu, väsinud ja tüdinud olles. Aga sul on võimalus elada elu täiel rinnal, silmade särades, tehes seda, mis hinge helisema paneb ja seltskonnas, kes sulle ainult tuult tiibadesse puhub ja on alati olemas, kui peaksid kukkuma ja viga saama – et tulla sulle appi ja toeks, et saaksid ruttu rivvi tagasi.

Kui oled oma õige seltskonna leidnud, saad väga hästi aru, kes on sinu vale seltskond ja sa ei taha enam raasugi nende valedega tegemist teha, vaid hakkad kiirelt mõtlema, kuidas õhk kõige efektiivsemalt puhtaks saada. Igaühe jaoks on kuskil keegi – need, kes sinu jaoks on valed, on kellegi teise jaoks õiged – ja las nad siis ongi omade seas. Sinu valik – kas kannatada või mitte.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 13.-19. septembriks
Järgmine artikkelSõnumid septembri lõpu ja oktoobri alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi