Sõnumid 20.-26. septembriks

0
15498
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Pixabay

On aeg värsked tuuled oma ellu lasta. Mõtle väljaspoole raame, vaata asju teise nurga alt. Lase minna sellel, mis oma aja ära elanud, olgu selleks siis vanad, piiravad mõttemustrid, kombed või reeglid. Veel üks asi – kriitikale ei leidu praegusel ajal kohta. Ära kritiseeri ei ennast, oma tegusid või tegematajätmisi ega ka teisi. Alistu, voola koos elu kulgemisega! Sellest, millele sa vastu seisad, ei saa sa kunagi vabaks. Kõik, mis sa oled elus läbi elanud, hea või halb, on sind toonud tänasesse just sellisena, selliste kogemuste ja teadmistega nagu sul on. Meenuta, milline olid 10, 20 aastat tagasi ja mõistad, kui palju oled arenenud. Ära unusta seda. Väga oluline on usk endasse. Armasta ennast ja ole õnnelik selle üle, mis sul on. Tea, et kõik läheb alati hästi.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Pilt: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid 13.-19. septembriks
Järgmine artikkelSõnumid septembri lõpu ja oktoobri alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi