Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Unsplash

Aasta algab kohe hoogsalt, ei ole siin mingit “taastumisperioodi” peale pühi. Et sa ei jääks molutama või unega võitlema, saad särtsu kohe esimesel uue aasta täisnädalal sisse. Su teele satuvad erutavad uued võimalused, mida kasutamata jätta oleks sulaselge rumalus. Nii et võta aga härjal sarvist, kasuta aga kõik võimalused ära – ega pidu ja head võimalused igavesti kesta! See võib tunduda väljakutsena, kuid oled selleks valmis. Löö inimesed pahviks oma originaalsuse ja leidlikkusega!

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS, IGA 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelKõva ja pehme kuuseis jaanuariks 2021
Järgmine artikkelHingamisharjutus: kuidas hingata sisse maaenergiaid?
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi