Sõnumid 2021. aasta lõpu – ja 2022. aasta alguspäeviks

1
20059
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Foto: Hq Wall Base

Eesoleval ajaperioodil võid tunda end hirmunu või ebakindlana. Vahel põhinevad need hirmud välistel asjaoludel, mida sa näed, aga vahel pärinevad vaevad asjatutest või ebareaalsetest muredest. Mõlemal juhul on oluline minna kaasa ja kuulata oma sisetunnet, et mida edasi teha. Küsi oma sisemiselt minalt oma ärevuse allika kohta ja usalda oma juhiseid. Lähene olukorrale praktiliselt. Küsi endalt, kas sa saad midagi teha, et olukorda muuta? Kui jah, siis pole põhjust hirmuks ega mureks. Kui ei, siis samuti mitte – pole mõtet muretseda selle üle, mida muuta ei saa. Mitte ainult ärevuse, vaid ka rahuallikas on olemas sinus eneses. Leia see. Et praegu on aeg jõuliseks intuitsiooniks, siis kuula oma sisetunnet. Emba seda eneseteadlikkuse perioodi, et saada üle mineviku takistustest, mis sind tagasi hoidsid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelJõulunädala sõnumid 2021
Järgmine artikkelKõva ja pehme kuuseis jaanuaris 2022
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi