1Igale oma

Foto: Phillip Kofler

Nii palju kui on inimesi, nii palju on erinevaid hobisid ja meeldimisi või mittemeeldimisi. Üle maailma miljonite inimeste jaoks sai pühapäeva õhtupoolikul alguse väga tähtis periood – kuu aega, mille jooksul ollakse teleekraani, arvutimonitori või mis iganes muu objekti ligi “kleepunud”, ahmides endasse temaatilist infot: jalgpalli maailmameistrivõistlused algasid. Nende jaoks, kellele jalgpall korda ei lähe, on see kuu aega häiriv, sest need lähedased, kellele see korda läheb, on õige kurdid ja pimedad kõige ülejäänu suhtes ja võivad plahvatada, kui neid segatakse järjekordse mängu jälgimisel või arvatakse et see on mõttetu või täielik jama.

Kuna ka mina ise olen üks nendest jalgpallihaigetest, siis andke mulle andeks, kui selle perioodi sees juhtub mõni sõnum olema segase sõnastusega või on teksti kirjavigu sisse jäänud. Ma püüan olla tubli, aga ma ei hakka vanduma, et mul pea otsa laiali ei lähe. Peale 18. detsembrit olen jälle korralik, seda võin küll lubada :) Nii et palun mõistmist! Ja – kui teil vedeleb kodus jalgpalli/jalgpallurite teemalisi raamatuid, mille vastu omal (enam) huvi pole, siis võite julgelt mulle pakkuda – mida mul pole, selle vastu tunnen ilmselt huvi.

Teile, kallid lugejad, soovin aga avatud meelt ja südant ning jõulupaanikaga kaasa mitte minemist. Kõige suurem väärtus on ikka ajal mida pühendad kallitele ja tähelepanul ja armastusel, mida jagad. Ei ole mõtet osta kinkideks ülejõu käivalt kalleid asju, nii et pärast ei jää omal arvete maksmiseks ega elamiseks enam midagi järgi. Toeta kodumaist väiketootjat ja käsitöölist, kui jõulukinke soetad ja neid ise ei tee. Kuula südant ja märka mõistuse häält. Rahulikku aega!

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: Pixabay

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni JA 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelTinderi eksperiment – teine nädal
Järgmine artikkelSõnumid 28.11-04.12.2022
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi