Tagasi
Järgmine

Ole avatud võimalustele

Foto: Gerd Altmann

Kui mõistus saab otsa lahenduste leidmisel, kui võimust võtab lootusetuse tunne, kui lähedased ei oska aidata ja kaaslased, kes peaks oskama vastata, vaikivad ühiselt, nii et sul tekib tunne, et oled äkki nähtamatuks muutunud… tuleb end lasta seda lõdvemaks, mida enam pingule automaatselt kipud tõmbuma. Lase end lõdvaks ja usalda. Ole võimalustele avatud. Nad ilmutavad end siis, kui kõige vähem oodata oskad, et kuskilt miski abi või nõu saabub. Aga saabub. Sellisel kujul ja sellise inimese läbi, kelle peale ei oska tullagi.

Meie hädaks on ka see, et meil on kindel ettekujutus, kuidas miski peab kulgema või lahenema ja me keskendume sellele, et otsime meie ettekujutust materialiseerunud kujul – ja me ei märka üleüldse seda, mis erineb, aga võib olla just see lahendus, mida me meeleheitlikult taga otsime. Me võime oma lahendusele või kõhuli otsa kukkuda, ilma et saaks aru, et see on see – me ei tunne seda ära, sest meie silme ees on ettekujutus sellest, milline see olema peaks. Me elame oma elu keeruliseks. Kuigi seda pole vaja.

Meil oleks oluliselt kergem olla ja minna, kui me oleks võimalustele avatud, kui me ei otsiks taga lahendusi sellisel kujul nagu need meie meelest peaks olema, kui me suudaks näha lahendusi ka kujul, mille peale me ei oska tullagi.

Aga nüüd siis selle nädala inglisõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev

Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid inglid sulle seekord endaga kaasa tõid.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Wolfepaw on DeviantArt

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis IGA KOLME KUU TAGANT: 31. märts, 30. juuni, 30. september ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelSõnumid talvekuu 16.-22. kuupäevaks
Järgmine artikkelVjaana hingamisharjutus: harjutus rõõmuküllase olemusega kooskõla loomiseks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

2 KOMMENTAARI

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi