Sõnumid 24.-30 oktoobriks 2022

1
16324

1Milleks otse, kui ringi saab

Pilt: neo tam from Pixabay

Tee edule ei ole sirge asfalttee, et lihtsalt lähed ilusti ja sirgelt ja oledki kui muuseas kohal ilma mingi vaevata.

Teel on palju valikuid, proovikive, eksimusi, katsumusi. Tegelikult meeldib mulle hoopis Thomas Alva Edisoni mõte oma teekonnast elektripirni leiutamiseni. Ta ütles, et ta mitte ei põrunud 10 000 korda, vaid ta leidis 10 000 viisi, kuidas asi ei toimi!

On see ikka meelekindlus 10 000 korda midagi ikka jälle uuesti proovida, katsetada, iga kord ise moodi! Sest lihtsalt tead, et see peab välja tulema ühel või teisel viisil – sa lihtsalt pead edu saavutama varem või hiljem. Selline kuldaväärt suhtumine, et tegelikult ma ei eksi, põru või eksle oma teel edule, vaid ma lihtsalt õpin tundma viise, millega ma soovitut ei saavuta on minu meelest palju julgustavam suhtumine kui iseenda piitsutamine ja kritiseerimine iga kord, kui soovitut ei saavuta.

Ka mina olen nüüd ühe teadmise võrra rikkam ja peale väga kurnavat vahepealset perioodi olen tagasi senisel rajal ja olen suuteline teile taas sõnumeid koostama, kuniks Diana aina osavamaks ja targemaks end harib, et loendamatutele inimestele mitmel eri moel abiks ja toeks olla.

Aga nüüd siis selle nädala sõnumite juurde. Vaatame koos, millised sõnumid tõid inglid endaga kaasa sellesse nädalasse. Seekordsed sõnumid jaotuvad juba tavapäraselt sünnikuupäevade järgi:

• 1-5 kuupäev
• 6-10 kuupäev
• 11-15 kuupäev
• 16-20 kuupäev
• 21-25 kuupäev
• 26-31 kuupäev
Kindlasti ära unusta lugeda ka lõpusõnumit, sest ka seal on sulle väikene lisasõnum.
Postituse edasi lugemiseks vali rippmenüüst endale sobiv sünnikuupäeva vahemik, või kliki nupukesele: “Loe seda edasi” ja vaata, millised sõnumid sulle seekord tulid.

Tagasi

Energiavahetus

Foto: S. Keller

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis KAKS KORDA AASTAS: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkelOleme tagasi
Järgmine artikkelKuldsed Barsid Hõbeallikas
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi