Sõnumid 24.-30. toomekuu päevaks

1
14943
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 1-5 kuupäeva vahel

Pilt: Tumisu

Sise – ja välismaailma ühinemine tõotab meile hoopis midagi uut. Tead ju küll vana ütlust, et ühtsuses peitub jõud? Veislased ei saaks oma vasikaid hästi kiskjate eest üksinda kaitsta, aga karjas koos, moodustades ringi, millest väljapoole jäävad sarvedega “relvastatud” vanemate pead ja ringi keskele vasikad, suudavad nad tõrjuda ka terve hundikarja rünnaku. Niisamuti üksik hunt peab nägema palju rohkem vaeva ja saab saagiks väiksemaid loomi, kui siis, kui terve kari koos kedagi ründab. Ja keiserpingviinid külmuks surnuks, kui nad püüaks üksi hakkama saada, aga nad on seal jäistes tormituultes kobaras koos ja ellujäämislootus on võrreldamatult suurem. Kui sina saad nüüd kogeda seda, mida tähendab see, kui sise – ja välismaailm saavad kokku, koged midagi enneolematut ja midagi, mille peale ei osanud enne tullagi. Mõnikord näeme me kõike oivalist, mis on meie ees, kuid mõnikord peame vaatama ringi, et nihutada meie perspektiivi. Keskendumise ja fokuseerimisega muutub suur pilt selgemaks ning kasv ja hea õnn saavad käeulatuses olema. Horisondil terendavad uued seiklused.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkel30-päevane õnnelikkuse väljakutse aitab näha ja kogeda rohkem õnne
Järgmine artikkelSõnumid viimaseks maipäevaks ja juuni alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi