Sõnumid 24.-30. toomekuu päevaks

1
14965
Tagasi
Järgmine

Oled sündinud 6-10 kuupäeva vahel

Foto: Mango Matter

Kuidas sinuga lood on – kas tunned, et sisimas oled hall hiireke ja poeks urgu peitu, või oled liider, juht, see kes läheb ees ja on nähtaval? Nüüd ilmutad neid omadusi, milline liider olema peab: tugev, ambitsioonikas, jõuline, kogenud. Oled justkui sündinud juhiks ja nüüd on aeg käituda vastavalt. Kui oled seni pugenud varju ja kartnud ennast näidata, kõhelnud ja kahelnud endas, siis nüüd on aeg jätta see minevikku. Saavuta kontroll enda elu üle enne, kui asud teiste omi kontrollima, kuid ära jäta kasutamata sülle kukkuvaid juhuseid. Ehk et kõigepealt saa liidriks omaenda elus ja juhi omaenda elu ise, mitte ära lase teistel enda ja oma eluga mängida nii nagu neil tuju on. Ole ehe tuli, ehe eeskuju. Kui oled omaenda elu dirigendiks saanud, alles siis on sul piisavalt vilumust, kogemusi, teadmisi, et oskuslikult juhtida/juhendada teiste eludes olulisi asju. Sa ju tahad ikka head, mitte halba teha? Käkkida oskab igaüks, aga olla eeskuju, mille poole pürgida, see, kes innustab, julgustab, annab tuge ja nõu – seda igaüks ei oska.

Tagasi
Järgmine

Energiavahetus

Foto: Gerd Altmann

Kui sinu arvates on Hingepeeglis ilmuv info vajalik ja oluline ning oled sellest ka ise kasu saanud, võid soovi korral Hingepeegli tegevust TOETADA.

Nagu meil on juba traditsiooniks kujunenud, siis 6 KUU TAGANT: 30. juuni ja 31. detsember, LOOSIME oma toetajate vahel tänutäheks välja suuremad ja väiksemad meened. Tulgu iga sinu poolt jagatud energiapanus sulle vähemalt 10x tagasi, sest sellised on külgetõmbeseaduse reeglid.

Hingepeegel OÜ a/a LHV: EE247700771001908595 või SWEDBANK: EE212200221058508715.

Eelmine artikkel30-päevane õnnelikkuse väljakutse aitab näha ja kogeda rohkem õnne
Järgmine artikkelSõnumid viimaseks maipäevaks ja juuni alguspäeviks
Eluaegne grafomaan. "Kunksmoor", ehk tegelenud ennustamisega aktiivsemalt aastast 1988. Looduse, loomade ja lindude sõber. Veesõltlane. Kõikidele jookidele eelistan vett, duššile vanni; elukohta otsin veekogu ligi ja mere äärest peab mind jõuga ära kiskuma, sest suure vee kutse on minu jaoks lausa hullutav. Jumaldan nii ujumist kui laevasõitu ja viiemeetristel lainetel loksuv praam tekitab pööraselt nalja merehaiguse asemel.

1 kommentaar

JÄTA OMA VASTUS

Palun lisa oma kommentaar
Palun sisesta oma nimi